Čištění čalouněné sedačky

Svěřte čištění čalouněné sedačky specialistům

Čas strávený na sedačce je většinou velmi příjemný. Ať již na ní relaxujeme po náročném pracovním dni, díváme se s rodinou na televizi nebo si povídáme s přáteli, ani se nám nechce z ní zvedat. O to víc je ale třeba věnovat dostatečnou pozornost její údržbě a pravidelnému čištění. Pokud má být ale opravu kvalitní, je na místě obrátit se na skutečné profesionály v oboru. K tomu, aby se na sedačku rozlil nápoj nebo do jejích spár napadaly drobky, není ani třeba aby byly v domácnosti děti, byť s nimi bude sedačka potřebovat čištění opravdu často. Pokud navíc máte sedačku čalouněnou, musíte brát na rozdíl od majitelů těch kožených v potaz i to, že tekutina proniká čalouněním do vnitřních částí sedačky. Tam mohou začít růst plísně, může se odtud linout nepříjemný zápach a osídlit se zde mohou i roztoči.

extrakce koberců

Skvrny i roztoči

Sedačku plnou skvrn a roztočů asi nechce mít doma nikdo. Profesionální čištění čalouněné sedačky navíc není jen procesem, při kterém je jí vrácen původní vzhled. Jsou-li použity vhodné prostředky, sedačku mohou i chránit před dalším poškozením nebo návratem zmíněných roztočů.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Profesionalita i pečlivost

Čištění sedaček, koberců či autosedaček se věnujeme již více než 20 let. Kromě svých zkušeností nabízíme svým zákazníkům i maximální pečlivost a osobní přístup ke každé zakázce. Samozřejmostí je používání těch nejúčinnějších saponátů a čistících prostředků, které materiál sedačky nepoškozují a současně nikterak nepoškozují lidské zdraví. Máte-li pocit, že i vaše sedačky by potřebovala zrenovovat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi s vámi probereme nejlepší způsob jejího vyčištění a rádi vám vyjdeme vstříc prostřednictvím naší flexibilní pracovní doby. Rozdíl mezi běžným čištěním domácím a tím profesionálním je opravdu znatelný, přesvědčte se sami!

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Denně čistíme a tepujeme ve vašem okolí

Nejčastěji čistíme sedačky v těchto destinacích:

Napište nám