Čištění gauče Liberec a okolí

Spolehlivé čištění gauče Liberec a okolí

Víte, kolik je podle posledních průzkumů v Liberci a jeho okolí gaučů, sedaček, pohovek, otomanů a divanů? Popravdě řečeno, my také ne. Místo jejich sčítání a vedení statistik se zaměřujeme na jejich čištění a renovaci. Začali jsme si tím už v roce 1998 a ani náhodou se nechystáme přestat. Ba naopak, chtěli bychom oslovit nové zákazníky a ty stávající ujistit, že naše služby jsou stále více komplexní, kvalitní a profesionální.

extrakce koberců

Potřebuje váš gauč vyčistit?

Odpověď na tuto otázku bude v devíti z deseti případů ano. Pokud nejste majitelem zbrusu nového gauče, nebo pokud jste právě nevyužili našich služeb, vsaďte se, že by váš gauč potřeboval očistnou kúru. A kde že bereme tu jistotu?
Jen si představte, kolik toho váš gauč musí snášet a vydržet za celý den a noc? Hry dětí, útoky domácích mazlíčků, sem tam nějaká ta svačinka, příležitostné nocování návštěvy, vůně a pachy linoucí se z celého bytu a ať chcete nebo ne, kvanta prachu.
To všechno se na jeho stavu pochopitelně podepisuje – a ne zrovna hezky. Takže není divu, že každý gauč brzy ztratí svůj novotou zářící vzhled. A je to škoda, jedná se obvykle o dominantní kus nábytku, který by měl být právě tou oázou klidu a pohody pro vás a vaši rodinu. A nezanedbatelná bývá i jeho cena, takže se určitě čas od času vyplatí investovat čas a nějakou tu korunu do jeho důkladného vyčištění. A to ani nemluvíme o tom, že dýchat vzduch, který je kontaminován nečistotami a roztoči není vůbec příjemné a zdravé.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Čištění od profíků

Jenže není čištění, jako čištění. My si vezmeme váš gauč do parády opravdu důkladně, pečlivě a šetrně. Zbavíme ho veškerých nečistot a špíny, vyženeme všechny jeho nevítané obyvatele z řad bakterií a parazitů a vrátíme mu jeho svěží vzhled a vůni.
Že to nezní vůbec špatně? Udělejte sobě a vaší sedačce radost, dejte nám vědět přes nějaký z našich komunikačních kanálů a zbytek už nechte na nás – věřte, že budete příjemně překvapeni.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Napište nám