Čištění gauče

Čištění gauče

Myslíme, že to známe dobře všichni – vrátíme se z práce, výletu, nebo nákupu, dokončíme úklid, nebo uspávání dětí po náročném dni. A jediné, po čem toužíme, je aspoň chvíli spočinout na našem krásném, pohodlném gauči. Nebo takový šlofík po dobrém obědě…Jenže všechny krásné chvilky pohody a relaxace můžou být lehce narušeny. Skvrny, zašlé barvy, nepříjemné načichnutí různými pachy – to všechno jsou bohužel jevy, které se dříve nebo později podepíšou na každém, sebevíc opečovávaném gauči a pohovce.

extrakce koberců

Čistota, půl zdraví

A zdaleka nejde jen o vizuální a estetické vady. Sedačky a gauče jsou naprosto ideální destinací pro všechny možné parazity a roztoče, které dvacet čtyři hodin denně útočí na naše dýchací cesty a organismus vůbec. Alergie a různé dýchací obtíže jsou potom jen logickým, nebezpečným, a přitom zbytečným vyústěním.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Vyhodit, nebo vyčistit?

Takže pokud se nehodláte s tímto stavem smířit a každého půl roku kupovat novou sedačku, nezbývá než se čas od času pustit do čištění. Jenže vysavač, kbelík s vodou a čisticím prostředkem a kartáč moc práce neudělá. Vy, sedření a znavení, budete mít možná pocit z dobře odvedené práce, gauč bude chvilku vonět a nejhorší skvrny možná trochu ustoupí, ale to je bohužel málo. Většina špíny, prachu a pachů zůstanou hluboko ve vláknech, roztoči se vám od srdce vysmějí a ve finále se nic nezmění. Maximálně se vám ještě podaří poškodit čalounění, nebo zlikvidovat barvy nešetrným čištěním.

Uděláme to za vás

Raději vezměte rozum do hrsti a nechte svůj gauč vyčistit profesionálně. Tudíž rychle, důkladně, kvalitně, a přitom levně a s veškerou pečlivostí. A hlavně bez žádné námahy a starostí pro vás samotné. Čištění v domácnostech, firmách a autech se věnujeme už od roku 1998, neustále se vyvíjíme a svým zákazníkům přinášíme maximum. Ozvěte se nám s vaším požadavkem a my vás o tom rádi přesvědčíme.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Denně čistíme a tepujeme ve vašem okolí

Nejčastěji čistíme koberce v těchto destinacích:

Napište nám