Extrakční čištění Liberec

Svěřte extrakční čištění tkanin a koberců specialistům

Jsme profesionální společnost zabývající se čištěním tkanin a koberců v Liberci a jeho okolí. A co je to přesně extrakční čištění? Jedná se o postup mokrého čištění tkanin a koberců pod tlakem. Extrakční čištění se zpravidla zařazuje mezi nejčastější a zároveň nejúčinnější metody čištění. Dokáže totiž odstranit z tkanin a koberců až 80 % odolných nečistot.

extrakce koberců

Proč extrakční čištění a jak to funguje?

Koberec je při vstupu do domácnosti nebo kanceláře výrazným prvkem, kterého si každý všimne. V případě, že je špinavý, budí to nelichotivý dojem o celém prostředí, ve kterém se nacházíme. Je proto v zájmu všech se této situaci vyvarovat a poskytnout koberci či jiné tkanině to nejlepší, co můžeme. To lze nejen se správným zacházením, ale také pomocí kvalitního vyčištění. Každý koberec či tkanina je vyrobený z různých materiálů, proto je důležité vybrat ten správný čistící prostředek, který bude k materiálu šetrný a nezničí ho. Pomocí teplé vody, čistícího prostředku a tlaku se odbourají usazené nečistoty, mastnota a i nežádoucí paraziti. Výsledkem mokrého čištění je téměř původní vzhled, oživení barev a zjemnění vláken.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Snadno a rychle

Pomocí kvalitních prostředků a profesionálních čistících přístrojů vyčistíme váš koberec snadno a rychle. Ušetříme tak nejen vás, ale i váš čas a peněženku, protože není třeba kupovat nový koberec. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi vám se vším poradíme.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Napište nám