Extrakční čištění

Koberec je prvkem v každé domácnosti či kanceláři, který je prvně spatřen lidským okem, když vaše návštěva vstoupí do místnosti. V případě, že je špinavý, může následně negativně ovlivnit celkový první dojem z prostředí.

Se správným čištěním a zacházením můžete dosáhnout opačného efektu, který dává vašemu koberci nejen hezký vzhled prostřednictvím oživení jeho barev, ale může prodloužit i jeho životnost. A to vše pomocí jednoduché metody extrakčního čištění.

extrakce koberců

Co je extrakční čištění koberců?

Extrakční čištění patří mezi nejrozšířenější metody mokrého čištění koberců v interiérech, která spočívá ve vstřikování speciálně, na míru vybraného, čistícího roztoku do vláken koberce. Teplá voda smíchaná s čistícím roztokem se i s rozpuštěnými nečistotami a roztoči následně z koberce odsává. Výsledkem je původní vzhled a oživení barev, zjemnění vláken, čistota a svěží vůně, která se rozline po vašem domově či kancelářských prostorách.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Výhody mokrého čištění koberců

Mokré neboli extrakční čištění koberců vyčistí z vašeho koberce více než 80 % špíny, díky čemuž se řadí nejen mezi nejčastější typ čištění, ale také mezi nejúčinnější metodu čištění. Netrapte se zdlouhavým a nešetrným drhnutím koberců, zavolejte nám a my se o to rádi postaráme. Váš koberec dostane maximální péči se speciálně vybranými čistícími prostředky, které kobercovým vláknům neuškodí, ale naopak je oživí.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Denně čistíme a tepujeme ve vašem okolí

Nejčastěji čistíme sedačky v těchto destinacích:

Napište nám