Mokré čištění koberců Liberec a okolí

Svěřte čištění koberce specialistům

Koberce, koberce, koberce – setkáváme se s nimi doslova na každém kroku, aniž bychom si to uvědomovali. Rozmach různých druhů podlah a podlahového vytápění jim pravda ubral na podílu na trhu, nikoliv však na popularitě a oblíbenosti. Koberec je přece jen klasika – někde plní úlohu vyloženě praktickou, jinde zase estetickou, až okrasnou. A proč ne – nezaberou místo, dokážou elegantně zakrýt nedostatky podlahy a je přece jen jednodušší si pořídit nový koberec než novou podlahu.

extrakce koberců

Jak na čištění koberců?

Problém může nastat, když dojde na jejich čištění. A že je to občas víc než potřeba – prach, vlasy, zvířecí chlupy, zbytky jídel, rozlité nápoje, pachy z kuchyně…A s tím související roztoči, bakterie a podobná havěť. To všechno udělá z krásného koberce nevzhledný kus textilie ani se nenadějete. Jenže vyčistit koberec tak, aby byl opravdu čistý a nedošel k úhoně, to není jen tak. A abyste přitom neutratili astronomické částky a nestrávili touto činností celý víkend, to už je opravdový kumšt.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Rychlá, efektivní a levná varianta

A proto bychom vám chtěli nabídnout a představit služby naší firmy, která působí (nejen) v Liberci a okolí už více než dvacet let. A za tu dobu se vyprofilovala ve skutečného odborníka na čištění všeho druhu, koberce nevyjímaje. A to i stále velmi efektivní metodou za použití vody, tudíž mokrou cestou. K čištění používáme výhradně ověřené profesionální čisticí pomůcky a prostředky šetrné nejen k vašemu koberci, ale také k lidskému zdraví a přírodě vůbec. A samozřejmostí je to, že u každého čištění zohledňujeme materiál, ze kterého je koberec vyroben.

Poznejte rozdíl

Za kvalitu a profesionální vyčištění vašeho koberce ručíme – a stejně tak ručíme za to, že budete velmi mile překvapeni z rozdílu mezi domácím a profesionálním čištěním. Naši kolegové jsou už teď připraveni na váš telefonát, nebo e-mail, aby s vámi probrali vaše dotazy, požadavky a objednávky.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Denně čistíme a tepujeme ve vašem okolí

Nejčastěji čistíme koberce v těchto destinacích:

Napište nám