Mokré čištění koberců

Mokré čištění koberců

Koberce patří obecně k nezatěžovanějším prvkům každé domácnosti a kanceláře. O jiných provozovnách a komerčních objektech ani nemluvě. A přitom koberec je to, čeho si každý návštěvník podvědomě všimne jako první a co velkou měrou ovlivňuje vzhled a celkový dojem z celé místnosti. A co je nejhorší, i ten sebekrásnější a nejnovější koberec nese už po pár týdnech (ne-li dnech známky používání). Jenže jak ho vyčistit, aby byl zase jako nový a bez nepříjemných pachů, roztočů a dalších nepříjemných jevů?

Čištění koberců nechte profesionálům

Každý si jistě vybaví vysavač, případně kbelík s vodou a nějakým tím čistícím prostředkem. Jenže vysávání na špínu a zažrané pachy jednoduše nestačí. A drhnutí koberce kartáčem je zdlouhavé, namáhavé a vynaložené úsilí zdaleka neodpovídá výsledku. Nehledě na to, že takovýmto čištěním můžete koberci spíše uškodit. Naše firma se dlouhodobě (více než dvě desítky let) zabývá čištěním a tepováním všech možných povrchů, koberce nevyjímaje. A naší specialitou je právě jejich mokré čištění – to znamená za použití vody a účinného, leč šetrného saponátu. Bezpečně víme, co na kterou textilii působí a co si můžeme dovolit, aby byl koberec po čištění opravdu jako nový, zbavený veškeré špíny, nečistot, pachů a zdraví nebezpečných parazitů.

Odvádíme vždy kvalitní a poctivou práci a vážíme si všech zákazníků. A už teď se těšíme, že i vy rozšíříte jejich řady.

extrakce koberců

Víme jak na to

Proto mnoho lidí volí vypůjčení profesionálních čisticích sad. Jenže ani to nezaručí kýžený výsledek. Obsluha těchto strojů není pro každého a vynaložené úsilí a finance obvykle neodpovídají výslednému stavu. Pro všechny sedačky v Jablonci nad Nisou a širokém okolí tedy nabízíme opravdu rychlé, levné a profesionální čištění a tepování.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Denně čistíme a tepujeme ve vašem okolí

Nejčastěji tepujeme koberce v těchto destinacích:

Napište nám