Čištění gauče Jablonec nad Nisou a okolí

Spolehlivé čištění gauče Jablonec nad Nisou a okolí

Jak už jistě víte, naše firma se víc než dvě desítky let zabývá čištěním všeho možného. Za tu dobu jsme nasbírali řadu zkušeností a znalostí. Víme, že se vyplatí používat jen ty nejlepší přístroje a prostředky, že zákazníci se rádi vrací tam, kde je o ně dobře postaráno a že kvalita a pečlivost jsou dlouhodobě tou nejlepší reklamou.

A teď bychom vám rádi pověděli něco víc o službě čištění gaučů, právě třeba pro Jablonec nad Nisou a jeho okolí, což je jedno ze základních působišť naší společnosti.

extrakce koberců

Sedačky, gauče, pohovky

Gauče, sedačky, křesla a vůbec čalouněný nábytek tvoří z hlediska čištění poměrně záludnou skupinu. Jejich pořízení nebývá levné, používány jsou zpravidla denně, jsou vystavovány mnoha vlivům a ochrana proti nečistotám jim prakticky chybí. Oproti tomu jejich čištění bez příslušných pomůcek a znalostí může vést k trvalému poškození, a ještě větším škodám.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Čistíme všechno

A právě teď přichází na řadu naše nabídka. My totiž disponujeme jak znalostmi, tak potřebným vybavením. Profesionální čištění a renovace provádíme už dobrých třiadvacet let. Od té doby jsme vyřídili spoustu zakázek a setkali se s nespočetnou řadou zákazníků. A každý úkol nás posunul o větší či menší kus dál.

Mezi základní kameny našich úspěchů patří používání nejkvalitnější a nejmodernější techniky, šetrných, avšak maximálně účinných čisticích prostředků a individuální přístup ke každé zakázce. Vždy volíme postup, který je nejvhodnější pro vás, jako zákazníka, a taky pro váš gauč. Ten po našem zásahu získá opět nový a svěží vzhled, navíc bude zbavených nečistot, prachu, špíny, zápachu a zdraví škodlivých parazitů. Ne nadarmo se říká, že čistota je půl zdraví.

Chcete vědět víc? Zajímá vás čištění a renovace jiného druhu? Chtěli byste znát cenovou nabídku na vyčištění vaší sedačky nebo koberce? Není nic jednoduššího – napište, zavolejte a naše spolupráce může začít už dnes.

Uděláme to za vás

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Napište nám