Tepování interiéru auta

Svěřte tepování interiéru auta specialistům

Auto je prostorem, ve kterém trávíme možná více času, než bychom si byli ochotni připustit. Využíváme jej sami i s rodinou a je proto přirozené, že bychom pravidelnému úklidu jeho interiéru měli věnovat stejnou péči jakou věnujeme úklidu svého bytu. Skutečně pečlivé tepování interiéru auta je ale činností, která je časově poměrně náročná a bez profesionálního vybavení a zkušeností navíc pravděpodobně nepovede k výsledku, který by odpovídal vynaloženému úsilí. Naštěstí jsou zde profesionálové, kteří interiér vašeho auta dokážou vyčistit opravdu dokonale. Spektrum nečistot, které v interiéru auta najdeme, je skutečně pestré. Časem budou všechny plastové části zaprášené, budou na nich mastné skvrny, podlážky se budou hemžit hlínou opadanou z bot a skvrny se pravděpodobně nevyhnou ani stropnici či tapecírunku. Speciálním případem jsou potom sedačky, ať již kožené či čalouněné.

extrakce koberců

Od podlahy po strop

Pokud si u nás ale objednáte kompletní tepování interiéru auta, po žádných nečistotách nezůstane ani památka. Zahrnovat bude luxování, očištění plastových částí i čištění všech „měkkých částí“ za pomoci saponátů a čistících prostředků. Výsledkem bude interiér, který bude čistý nejen z pohledu estetického, ale také hygienického. V čalounění mohou totiž přežívat i roztoči, kteří komplikují život nejen alergikům.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Kvalita bez kompromisů

Do boje za stoprocentní čistotu interiéru vašeho auta jsme připraveni nasadit více než dvacet let zkušeností (na trhu působíme od roku 1998), maximální pečlivost i osobní přístup ke každému zákazníkovi. Naším cílem je dokonale čistý interiér a spokojený zákazník. Našim zákazníkům rádi vyjdeme vstříc jejich požadavkům, nabízíme kromě důrazu na kvalitu odevzdané práce také flexibilní pracovní dobu, rychlé předání vyčištěného vozu zpět majiteli i příznivé ceny.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Denně čistíme a tepujeme ve vašem okolí

Nejčastěji čistíme auta v těchto destinacích:

Napište nám