Tepování koberců

Svěřte tepování koberců specialistům

Koberce jsou velmi oblíbené kvůli tomu, že doma poskytují teplý povrch a jsou velmi příjemné na nášlap. Současně je za jejich přednost považován fakt, že na rozdíl od čistých plovoucích podlah či kachlí na nich není tolik vidět špína. To ovšem bohužel neznamená, že by v nich snad žádná nebyla. I když to nemusí být patrné na první pohled, koberec může skrývat opravdu hodně nečistot. Naštěstí existuje řešení, jak se jich zbavit a navrátit koberci jeho původní čistotu. Povolejte do akce profesionály na čištění koberců. Při běžném provozu domácnosti musí koberec nevyhnutelně absorbovat celou řadu nečistot. Od všudypřítomného prachu, přes rozlité nápoje až po rozsypané potraviny. Výsledkem jsou na první pohled patrné skvrny, ale domov v něm najdou dříve či později také roztoči. Je zřejmé, že pečlivé pravidelné a pečlivé čištění je pro vzhled a také životnost koberce opravdu důležité. Rozdíl mezi domácím a skutečně profesionálním čištěním koberce je přitom opravdu značný.

extrakce koberců

Od prachu po roztoče

Vždy je třeba rozhodnout, jaký způsob čištění je v konkrétním případě vhodnější, zda čištění suché, anebo čištění mokrou cestou. Pro oba způsoby jsme špičkově vybaveni, vždy používáme ty nejúčinnější saponáty a chemické přípravky, které jsou stejně šetrné k materiálu koberce i k lidskému zdraví. Jedním z cílů profesionální vyčištění koberce by koneckonců mělo být i zbavení jej zmíněných roztočů, kteří mohou působit nepříjemnosti nejen alergikům.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Profesionálové v oboru

Koberce čistíme již více než 20 let, od roku 1998, a za tu dobu jsme získali nespočet zkušeností. Dobře víme, že spokojenost zákazníka je to nejdůležitější. Proto klademe maximální důraz na kvalitu odvedené práce, za kterou se mžeme vždy zaručit. Samozřejmostí je u nás také osobní přístup ke každému zákazníkovi. Vždy s ním probereme nejvhodnější způsob čištění a celý postup. Rádi vám vyjdeme vstříc i flexibilní pracovní dobou. Dopřejte i vy svému koberci skutečnou renovaci.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Denně čistíme a tepujeme ve vašem okolí

Nejčastěji tepujeme koberce v těchto destinacích:

Napište nám