Tepování sedaček

Svěřte tepování sedaček specialistům

Sedačka bývá srdcem bytu či domu, neboť právě zde se rodina často schází po náročném dni k odpočinku a relaxaci. Časté používání ale samozřejmě zanechává na sedačce stopy a nezáleží přitom z jakého materiálu je její povrch. Pravidelná péče je proto pro každou sedačku velice důležitá. A kde jinde hledat tu nejkvalitnější, než u skutečných profesionálů s mnohaletými zkušenostmi ?Rozlité nápoje, prach, drobky ve spárách a celá řada dalších negativních vlivů jsou přirozenou součástí běhu každé domácnosti. Nevyhýbají se přitom ani sedacím soupravám. Výsledkem jsou nevzhledné skvrny, zanesené spáry, případně také nepříjemný zápach. U čalouněných sedaček navíc špína proniká do hloubky, kde dává následně šanci k bujení plísní. Samostatnou kapitolou jsou potom roztoči, zvláště nepříjemní ve chvíli, kdy je členem domácnosti alergik. Správně vyčištěná sedačka tak není jen věcí estetickou, ale také hygienickou a zdravotní.

extrakce koberců

Víme jak na to!

Na čištění sedaček jsme skvěle vybaveni těmi nejúčinnějšími chemickými prostředky, které pronikají do hloubky a sedačku tak čistí skutečně kompletně. Sedačku zbaví nečistot stejně jako roztočů, navrací jí původní vzhled a v neposlední řadě jí po jistou dobu chrání před návratem roztočů i zmírňuje dopady dalších poškození. Nejinak je tomu u kožených sedaček, které kromě čištění také impregnujeme. Nejen tedy, že sedačka po této očistné kúře vypadá znovu jako nová, bude také moci déle sloužit.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Profesionálové v oboru

Profesionální není ale jen naše vybavení, zakládáme si na nekompromisní kvalitě naší práce, pečlivosti a pozornosti k detailu. Spokojený zákazník je naší motivací a naším hlavním cílem. Kromě stoprocentní kvality a maximální pečlivosti nabízíme osobní přístup ke každé zakázce, flexibilní pracovní dobu stejně jako příjemné ceny. Chcete i vy poskytnout své sedačce tu nejkvalitnější péči? Neváhejte a kontaktujte nás! 

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Denně čistíme a tepujeme ve vašem okolí

Nejčastěji tepujeme sedačky v těchto destinacích:

Napište nám