Čištění čalouněné sedačky Liberec a okolí

Čištění čalouněné sedačky Liberec a okolí

Majitelé čalouněných sedaček z Liberce a okolí by měli zbystřit! Pokud vaši sedačku, gauč, křesla, pohovku a vůbec veškerý čalouněný nábytek používáte už nějaký ten pátek, s největší pravděpodobností by se hodil profesionální čisticí zásah. A jestli se ptáte proč, důvodů je hned několik.

extrakce koberců

Čistota, půl zdraví

Každá sedačka je denně vystavována spoustě vlivů – nečistoty z našeho oblečení, prach, zvířecí chlupy, drobky z jídel…a pokračovat bychom mohli ještě dlouho. Textilní čalounění je také přímo ideální k pohlcování veškerých pachů, takže už po několika týdnech používání se o svěží vůni nové sedačky nedá mluvit ani náhodou. Natož po několika měsících a letech.

V domácnosti se tedy jedná nejen o váš komfort, ale také zdraví – spousta respiračních a jiných potíží má svůj prapůvod či zhoršení právě v tomto prostředí. A pokud čalouněný nábytek používáte ve svých kancelářích, obchodech, nebo klientských centrech, je to také otázka hygieny a celkového dojmu vašich zákazníků.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Mít čisto a ušetřit

Nebudeme ale jen negativní – přineseme řešení, které zajistí skvělý výsledek, nezatíží vaši kapsu, a naopak prodlouží životnost vaší sedačky. Interiérovému čištění a renovacím se věnujeme od roku 1998 a tudíž se perfektně orientujeme také v oblasti čištění čalouněných sedaček a jiného nábytku. Nekonečná řada úspěšně realizovaných zakázek a spokojených zákazníků hovoří za nás. Stačí se nám jen ozvat, naši kolegové se vám a vaší sedačce budou rádi věnovat.

Čištění od profíků

Jenže není čištění, jako čištění. My si vezmeme váš gauč do parády opravdu důkladně, pečlivě a šetrně. Zbavíme ho veškerých nečistot a špíny, vyženeme všechny jeho nevítané obyvatele z řad bakterií a parazitů a vrátíme mu jeho svěží vzhled a vůni.
Že to nezní vůbec špatně? Udělejte sobě a vaší sedačce radost, dejte nám vědět přes nějaký z našich komunikačních kanálů a zbytek už nechte na nás – věřte, že budete příjemně překvapeni.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Napište nám