Čištění kožených sedaček Liberec a okolí

Čištění kožených sedaček Liberec a okolí

Na čištění kožených sedaček (a kožených povrchů vůbec) už bylo vylámáno nemálo zubů. Kůže, coby potah sedaček, křesel, taburetů a jiného nábytku, je nesmírně citlivá a náchylná na poškození způsobené právě necitlivým a neodborným čištěním. Na druhou stranu má plno výhod – velmi dobře vypadá, neusazuje se na a v ní tolik prachu a různých parazitů a pokud je opravdu kvalitní, velmi příjemně se na ní sedí v každém ročním období. Jak tedy vyzrát na její čištění, ochranu a případnou renovaci?

extrakce koberců

Šetrně a účinně

Pořízení kožené sedačky bývá nemalá investice a je tedy minimálně nerozumné ji zničit ve snaze ušetřit za odborné čištění. Nehledě na to, že správný (tedy šetrný, leč maximálně účinný) zákrok ji nejen vrátí původní krásu a svěží nádech, ale ošetření v podobě vhodné impregnace jí poskytne ochranu na další měsíce, a tudíž i zvýší její životnost.

  • Kvalita
  • Čistota
  • Profi přístup
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profi přístroje pro čištění
  • Dlouhodobé zkušenosti

Doma i v kanceláři

A to nejen doma, ale i v kanceláři, nebo vaší firmě. Schválně se podívejte, jestli by i váš kožený nábytek nezasluhoval trochu té péče a čištění. A pokud dospějete k názoru, že ano, zamyslete se nad tím, jestli by ve světle výše uvedených informací nebylo lepší se obrátit na profesionální firmu, která má (nejen) čištění kožených sedaček v malíčku.
Právě takovou společností jsme právě my a věřte že se od nás dočkáte jen kvalitně, rychle a efektivně odvedené práce. Stačí se nám ozvat a ostatní už nechte na nás, od toho jsme tady a pro vás – V Liberci, okolí a dalších místech.

Vyhodit, nebo vyčistit?

Takže pokud se nehodláte s tímto stavem smířit a každého půl roku kupovat novou sedačku, nezbývá než se čas od času pustit do čištění. Jenže vysavač, kbelík s vodou a čisticím prostředkem a kartáč moc práce neudělá. Vy, sedření a znavení, budete mít možná pocit z dobře odvedené práce, gauč bude chvilku vonět a nejhorší skvrny možná trochu ustoupí, ale to je bohužel málo. Většina špíny, prachu a pachů zůstanou hluboko ve vláknech, roztoči se vám od srdce vysmějí a ve finále se nic nezmění. Maximálně se vám ještě podaří poškodit čalounění, nebo zlikvidovat barvy nešetrným čištěním.

Uděláme to za vás

Raději vezměte rozum do hrsti a nechte svůj gauč vyčistit profesionálně. Tudíž rychle, důkladně, kvalitně, a přitom levně a s veškerou pečlivostí. A hlavně bez žádné námahy a starostí pro vás samotné. Čištění v domácnostech, firmách a autech se věnujeme už od roku 1998, neustále se vyvíjíme a svým zákazníkům přinášíme maximum. Ozvěte se nám s vaším požadavkem a my vás o tom rádi přesvědčíme.

Využívají našich služeb

Zavolejte nám

Domluvíme se na potřebném čištění a nabídneme Vám férovou cenu, kterou neodmítnete. Jeden telefonát a máte uklízeno!

Napište nám